Menu
Nákupní košík

Objednávky přijaté mezi 17 - 25.6.21 budou odesílányz důvodů rekonstrukce po 28.6.21.

Tecnopile

Tyto dlouhé kalhoty jsou prostřiženy pro Vaše maximální pohodlí. Tradiční fleece TECNOPILE má jemný sametový omak, díky němuž je velmi příjemný na nošení. Vynikající termoizolační vlastnosti zabezpečí výbornou tepelnou izolaci a to zejména na jaře a na podzim.Standardně prošití švů červenou barvou, ..
650 Kč
Cena bez DPH:537 Kč
Krátké kalhoty v délce nad kolena, anatomický střih zaručuje Vaše maximální pohodlí. Tradiční fleece TECNOPILE má jemný sametový omak, díky němuž je velmi příjemný na nošení. Vynikající termoizolační vlastnosti zabezpečí výbornou tepelnou izolaci a to zejména na jaře a na podzim.Standardně prošití š..
600 Kč
Cena bez DPH:496 Kč
Osvědčené klasické dlouhé kalhoty v pase na gumu. Kalhoty můžete používat i při různých zimních sportech např. lyžování, čtyřkolky atd. Tradiční fleece TECNOPILE má jemný sametový omak, díky němuž je velmi příjemný na nošení. Vynikající termoizolační vlastnosti zabezpečí výbornou tepelnou izolaci a ..
600 Kč
Cena bez DPH:496 Kč
Klasické krátké kalhoty v délce nad kolena, v pase guma. Tradiční fleece TECNOPILE má jemný sametový omak, díky němuž je velmi příjemný na nošení. Vynikající termoizolační vlastnosti zabezpečí výbornou tepelnou izolaci a to zejména na jaře a na podzim.Standardně prošití švů černou barvou, na přání m..
570 Kč
Cena bez DPH:471 Kč
Triko přiléhavého střihu s dlouhým rukávem, samozřejmostí je prodloužený zadní díl a  maximální volnost pohybu. Tradiční fleece TECNOPILE má jemný sametový omak, díky němuž je velmi příjemný na nošení. Vynikající termoizolační vlastnosti zabezpečí výbornou tepelnou izolaci a to zejména na jaře ..
650 Kč
Cena bez DPH:537 Kč
Triko přiléhavého střihu s krátkým rukávem, samozřejmostí je prodloužený zadní díl a  maximální volnost pohybu. Tradiční fleece TECNOPILE má jemný sametový omak, díky němuž je velmi příjemný na nošení. Vynikající termoizolační vlastnosti zabezpečí výbornou tepelnou izolaci a to zejména na jaře ..
600 Kč
Cena bez DPH:496 Kč
Triko anatomického střihu se stojáčkem Vám poskytne maximální komfort. V horní části zip, podšitý ve spodní části pro Vaše pohodlí, ukončení zipu pod bradou je kryto přesahem límce. Tradiční fleece TECNOPILE má jemný sametový omak, díky němuž je velmi příjemný na nošení. Vynikající termoizolační vla..
750 Kč
Cena bez DPH:620 Kč
Osvědčený klasický střih trika s dlouhým rukávem, zadní díl jako vždy prodloužený. Tradiční fleece TECNOPILE má jemný sametový omak, díky němuž je velmi příjemný na nošení. Vynikající termoizolační vlastnosti zabezpečí výbornou tepelnou izolaci a to zejména na jaře a na podzim.Standardně prošití švů..
600 Kč
Cena bez DPH:496 Kč
Osvědčený klasický střih trika s krátkým rukávem, zadní díl jako vždy prodloužený. Tradiční fleece TECNOPILE má jemný sametový omak, díky němuž je velmi příjemný na nošení. Vynikající termoizolační vlastnosti zabezpečí výbornou tepelnou izolaci a to zejména na jaře a na podzim.Standardně prošití švů..
570 Kč
Cena bez DPH:471 Kč
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)