Menu
Nákupní košík

Supplex

Tyto dlouhé kalhoty jsou prostřiženy pro Vaše maximální pohodlí. Úplet SUPPLEX vytváří pocit přírodního vlákna, je prodyšný a rychleschnoucí. Díky své struktuře usnadňuje oblékání koženého oblečení (motokombinézy apod.) Všestranné sportovní oblečení.Standardně prošití švů červenou barvou, na přání m..
800 Kč
Cena bez DPH:661 Kč
Krátké kalhoty v délce nad kolena, anatomický střih zaručuje Vaše maximální pohodlí. Úplet SUPPLEX vytváří pocit přírodního vlákna, je prodyšný a rychleschnoucí. Díky své struktuře usnadňuje oblékání koženého oblečení (motokombinézy apod.) Všestranné sportovní oblečení.Standardně prošití švů červeno..
750 Kč
Cena bez DPH:620 Kč
Osvědčené klasické dlouhé kalhoty v pase na gumu. Úplet SUPPLEX vytváří pocit přírodního vlákna, je prodyšný a rychleschnoucí. Díky své struktuře usnadňuje oblékání koženého oblečení (motokombinézy apod.) Všestranné sportovní oblečení.Standardně prošití švů černou barvou, na přání možno zvolit jinou..
750 Kč
Cena bez DPH:620 Kč
Klasické krátké kalhoty v délce nad kolena, v pase guma. Úplet SUPPLEX vytváří pocit přírodního vlákna, je prodyšný a rychleschnoucí. Díky své struktuře usnadňuje oblékání koženého oblečení (motokombinézy apod.) Všestranné sportovní oblečení.Standardně prošití švů černou barvou, na přání možno zvoli..
720 Kč
Cena bez DPH:595 Kč
Triko přiléhavého střihu s dlouhým rukávem, samozřejmostí je prodloužený zadní díl a  maximální volnost pohybu. Úplet SUPPLEX vytváří pocit přírodního vlákna, je prodyšný a rychleschnoucí. Díky své struktuře usnadňuje oblékání koženého oblečení (motokombinézy apod.) Všestranné sportovní oblečen..
800 Kč
Cena bez DPH:661 Kč
Triko přiléhavého střihu s krátkým rukávem, samozřejmostí je prodloužený zadní díl a  maximální volnost pohybu. Úplet SUPPLEX vytváří pocit přírodního vlákna, je prodyšný a rychleschnoucí. Díky své struktuře usnadňuje oblékání koženého oblečení (motokombinézy apod.) Všestranné sportovní oblečen..
750 Kč
Cena bez DPH:620 Kč
Osvědčený klasický střih trika s dlouhým rukávem, zadní díl jako vždy prodloužený. Úplet SUPPLEX vytváří pocit přírodního vlákna, je prodyšný a rychleschnoucí. Díky své struktuře usnadňuje oblékání koženého oblečení (motokombinézy apod.) Všestranné sportovní oblečení.Standardně prošití švů černou ba..
750 Kč
Cena bez DPH:620 Kč
Osvědčený klasický střih trika s krátkým rukávem, zadní díl jako vždy prodloužený. Úplet SUPPLEX vytváří pocit přírodního vlákna, je prodyšný a rychleschnoucí. Díky své struktuře usnadňuje oblékání koženého oblečení (motokombinézy apod.) Všestranné sportovní oblečení.Standardně prošití švů černou ba..
720 Kč
Cena bez DPH:595 Kč
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)