Menu
Nákupní košík

Polartec

Tyto dlouhé kalhoty jsou prostřiženy pro Vaše maximální pohodlí. Materiál POLARTEC zabezpečí výbornou tepelnou izolaci i v extrémně chladném počasí. Kalhoty jsou vhodné pro dlouhé cesty na motorce, ale lze je využít i na svahu při lyžování a dalších zimních sportech.Standardně prošití švů červenou b..
800 Kč
Cena bez DPH:661 Kč
Krátké kalhoty v délce nad kolena, anatomický střih zaručuje Vaše maximální pohodlí. Materiál POLARTEC zabezpečí výbornou tepelnou izolaci i v extrémně chladném počasí. Kalhoty jsou vhodné pro dlouhé cesty na motorce, ale lze je využít i na svahu při lyžování a dalších zimních sportech.Standardně pr..
750 Kč
Cena bez DPH:620 Kč
Osvědčené klasické dlouhé kalhoty v pase na gumu. Materiál POLARTEC zaručuje výbornou tepelnou izolaci při dlouhých jízdách na motorce. Kalhoty můžete používat i při různých zimních sportech např. lyžování, čtyřkolky atd. kde využijete další skvělou vlastnost materiálu POLARTEC a to je rychlý odvod ..
750 Kč
Cena bez DPH:620 Kč
Klasické krátké kalhoty v délce nad kolena, v pase guma. Materiál POLARTEC zaručuje výbornou tepelnou izolaci při dlouhých jízdách na motorce. Kalhoty můžete používat i při různých zimních sportech např. lyžování, čtyřkolky atd. kde využijete další skvělou vlastnost materiálu POLARTEC a to je rychlý..
720 Kč
Cena bez DPH:595 Kč
Triko přiléhavého střihu s dlouhým rukávem, samozřejmostí je prodloužený zadní díl a  maximální volnost pohybu. Materiál POLARTEC zaručuje výbornou tepelnou izolaci při dlouhých jízdách na motorce. Triko můžete používat i při různých zimních sportech např. lyžování, čtyřkolky atd. kde využijete..
800 Kč
Cena bez DPH:661 Kč
Triko přiléhavého střihu s krátkým rukávem, samozřejmostí je prodloužený zadní díl a  maximální volnost pohybu. Materiál POLARTEC zaručuje výbornou tepelnou izolaci při dlouhých jízdách na motorce. Triko můžete používat i při různých zimních sportech např. lyžování, čtyřkolky atd. kde využijete..
750 Kč
Cena bez DPH:620 Kč
Triko anatomického střihu se stojáčkem Vám poskytne maximální komfort. V horní části zip, podšitý ve spodní části pro Vaše pohodlí, ukončení zipu pod bradou je kryto přesahem límce. Materiál POLARTEC zabezpečí výbornou tepelnou izolaci i v extrémně chladném počasí. Rolák je vhodný pro dlouhé cesty n..
850 Kč
Cena bez DPH:702 Kč
Osvědčený klasický střih trika s krátkým rukávem, samozřejmostí je prodloužený zadní díl a  maximální volnost pohybu. Materiál POLARTEC zaručuje výbornou tepelnou izolaci při dlouhých jízdách na motorce. Triko můžete používat i při různých zimních sportech např. lyžování, čtyřkolky atd. kde vyu..
720 Kč
Cena bez DPH:595 Kč
Osvědčený klasický střih trika s dlouhým rukávem, zadní díl jako vždy prodloužený. Materiál POLARTEC zaručuje výbornou tepelnou izolaci při dlouhých jízdách na motorce. Triko můžete používat i při různých zimních sportech např. lyžování, čtyřkolky atd. kde využijete další skvělou vlastnost materiálu..
750 Kč
Cena bez DPH:620 Kč
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)